Úvod Muži Žáci Přípravka Kontakt

Články:

Netolice - Zdíkov 8:6

Uplynulý fotbalový víkend nepřinesl po fotbalové stránce Zdíkovu žádný důvod k radosti.

Na první sobotní zteč vyrazili nejmladší fotbalisté do Netolic. Zdíkovští benjamínci předvedli srdnatý výkon, ale podlehli 8:6. Za Zdíkov střílel 4 branky Patrik Švarc a 2 branky Iveta Švarcová.

Roman Šebánek, 17. dubna 2012

Zdíkov - Prachatice B 1:12

Branky Zdíkova: Kovář

Strunkovice - Zdíkov 2:3

Branky Zdíkova: Kovář, Klíma, Marek

Zdíkov - Netolice 1:6 (1:2)

Přípravka přivítala doma Netolice. Mladíci nakonec podlehli 1:6.

Jedinou branku Zdíkova vstřelil Václav Jandoš.

Foto, video - Radek Střeleček

Roman Šebánek, 15. květen 2011

Čkyně - Zdíkov 15:0

Foto - Radek Střeleček

Zdíkov - Vlachovo Březí 1:10 (0:3)

obrZ.JPG, 63kB

Nejmladší zdíkovští fotbalisté nestačili na soupeře z Vlachova Březí a dostali "desítku".

Branky: Šimek - Gášpar 2, Kadlec 2, Mikeš, Beránek, Čužna, Tesař, Novotný, Kukla

Video č.1

Video č.2

Fotky a video Radek Střeleček

Roman Šebánek, 2. květen 2011

Vitějovice - Zdíkov 1:6

Fotbalová přípravka veze všechny body z Vitějovic.

Branky Zdíkova: Václav Jandoš 3, Matěj Klíma 2, vlastní

Nejlepší hráči Zdíkova: Klíma, Vozandych, Stehlík, Froyda

Roman Šebánek, 25. duben 2011

Zdíkov - Vimperk 1:3 (1:2)

p6.JPG, 636kB

Zápas mezi týmy ze Zdíkova a Vimperka byl přesunut na pátek (15. dubna 2011). V první polovině utkání přehrávali hosté z Vimperka domácí hráče, což také vyvrcholilo vstřelenou brankou (stav 0:1). Domácí se nechtěli vzdát a po faulu na jednoho z domácích se kopal přímý kop. Ujal se ho brankář domácího mužstva, který šanci proměnil a vstřelil vyrovnávací branku (stav 1:1). Poté hosté vstřelili ještě jednu branku. První poločas tedy končil za stavu 1:2 pro hostující celek.

Druhý poločas už nebyl na góly tak bohatý, jako první. Jediného góla dali hosté z Vimperka a oba celky se rozešly za stavu 1:3.